Tutaj możesz zapoznać się z sylwetkami instruktorów, którzy będą dostępni dla wszystkich uczestników podczas zawodów VTEC CUP POLAND!

(najedź myszką na obrazek lub kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

DAWID NOWAKOWSKI

DAWID NOWAKOWSKI

Dawid Nowakowski, czołowy polski simracer, wieloletni zawodnik na imprezach wyścigowych wszelkiego typu, wybitny kierowca i świetny instruktor z dużym doświadczeniem zarówno w „realu” jak i „virtualu”.

KAMIL FRANCZAK

KAMIL FRANCZAK

Kamil Franczak, doświadczony kierowca wyścigowy stawiający swoje pierwsze kroki w simracingu, co pozwoliło wywindować jego karierę na światowy poziom. Zawodnik wielu międzynarodowych pucharów wyścigowych rangą sięgających nawet klas GT3.

DAMIAN LEMPART

DAMIAN LEMPART

Damian Lempart, jeden z najbardziej rozpoznawalnych instruktorów jazdy sportowej w polskich social mediach. Zaangażowany w wiele amatorskich pucharów wyścigowych oraz simracing. Doświadczony kierowca, a obecnie Mistrz Polski w wyścigach płaskich.


POMOC INSTRUKTORA POLEGA NA TOWARZYSZENIU KIEROWCY PODCZAS SESJI POMIAROWEJ. INSTRUKTOR Z FOTELA PASAŻERA OBSERWUJE PRZEJAZD ZAWODNIKA, UDZIELA CENNYCH RAD, KORYGUJE BŁĘDY, POPRAWIA LINIĘ JAZDY, WSKAZUJE DROGĘ DO OSIĄGANIA CORAZ LEPSZYCH WYNIKÓW

Na krótko przed każdą rundą, zostanie udostępniony arkusz, który umożliwi zapisanie się na BEZPŁATNĄ sesję z instruktorem.

UWAGA! Opieka instruktorska na niektórych rundach sezonu 2021 może wyglądać inaczej. Więcej szczegółów przed danymi zawodami.

• Zapisujemy się tylko w ramach własnej sesji, własnej grupy. Jeśli jesteś w czerwonej, możesz zapisać się na instruktora tylko w polach odpowiadających czerwonej grupie.
• Niestety sesji prawdopodobnie będzie mniej niż uczestników. Więc teoretycznie istnieje możliwość, że nie wszyscy chętni dadzą radę skorzystać z usług instruktora. Praktyka pokazuje jednak, że chętnych nie jest aż tak wiele.
• Jeśli kolejną sesje jedziesz z instruktorem, ustawiasz się na końcu kolejki do wyjazdu na tor i czekasz aż instruktor wysiądzie z samochodu poprzedniego zawodnika i przejdzie do Ciebie.