ZEROX TRACK DAY to jedyny w swoim rodzaju cykl imprez wyścigowych! 

Stworzony na podstawie pasji, doświadczenia i wnikliwych obserwacji innych tego typu imprez!
Głównym celem ZeroX TrackDay jest zachęcenie i przekonanie ludzi do sprawdzania, trenowania i wykorzystywania swoich umiejętności na torze! Dostarczając możliwość równej ale i zaciętej rywalizacji na torze, z poszanowaniem zasad fair play w luźnym, przyjacielskim klimacie!

Cykl organizowany przez kierowców, dla kierowców!

WIDZIMY SIĘ NA KRZYWEJ?

Już 1 września 2019:

ZEROX TRACK DAY 2019 – TOR KRZYWA

Podstawowe informacje:

 • Impreza odbędzie się 1 września (niedziela) na Tor Krzywa w Osłej, jakieś 40km na zachód od Legnicy. 1,5 kilometra od zjazdu “LSSE ObszaKrzywa” na autostradzie A4.
 • Wstępne godziny: 8:00 – 16:00. Czyli mamy 8 godzin imprezy. Początkowo plan był na 10 godzin, ale ze względu na słabą frekwencję wydarzenie zostało skrócone.
 • Każdy uczestnik powinien przejechać minimum 6 sesji po 10 minut. Pod warunkiem że wszystko pójdzie sprawnie i nie będzie zamieszania z wjeżdżaniem i opuszczaniem toru. To ile pojeździcie zależy od Was.
 • Po 7 samochodów jednocześnie na torze (w wyjątkowych sytuacjach 8).
 • Trzy klasy: ROOKIE, ADEPT, PRO (podział w zależności od stosunku mocy do masy auta, modyfikowany o rodzaj opon oraz doświadczenie torowe)
 • Dostawcą pomiaru czasu jest firma: ProTimer. Sprawdzona na wielu zawodach. Mają bardzo wygodny system. Nie ma transponderów, ale zalaminowane chipy, które przyklejamy taśmą do bocznej szyby w aucie. Chipy są jednocześnie numerami startowymi. Jest podgląd czasów online. Wykorzystanie zewnętrznej firmy wynika z faktu, że pomiar na Torze Krzywa zapewnia tylko 30 miejsc. Tor mamy na długo, więc jeśli będzie nas więcej, to spokojnie wszyscy się wyjeżdżą.
 • Będzie foodtruck, jest sala gdzie można siedzieć, integrować się, obserwować przez szyby całe zawody, śledzić wyniki na telewizorach.
 • Będzie kawa, herbata, poczęstunek.
 • Dostępny będzie profesjonalny instruktor, którego tak jak na Łodzi możecie zabrać ze sobą na sesję i czerpać z jego wiedzy i doświadczenia.
 • Będą puchary i nagrody
 • Będzie kolejny mega klimatyczny aftermovie od Nightride!
 • Dostępna liczba miejsc: 60
 • UWAGA! Samo wydarzenie jest DARMOWE i wstęp jest bezpłatny, ALE żeby wjechać na tor i wziąć udział w zawodach jako uczestnik należy zakupić odpowiednią opaskę dostępną w dziale “PRODUKTY” (KOSZT: 299zł)
 • Tor jest bardzo “przyjazny”. Układ może bardziej monotonny niż Łódź, ale jest dużo szybkich zakrętów, jest dynamicznie.

Te informacje będą na bieżąco uzupełniane i modyfikowane! 

Aby być na bieżąco zapisz się do grupy “ZeroX Trackdays!” na facebooku, link poniżej:

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób działa nasz podział na klasy, kliknij w przycisk poniżej:

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ, CO MAM ZROBIĆ?

Pierwszym etapem jest wpisanie się na listę uczestników poprzez formularz przygotowany przez firmę PROTIMER. Musisz podać wszystkie potrzebne dane, co pozwoli przyporządkować Ciebie i Twój samochód do odpowiedniej klasy i grupy. Aby się zapisać kliknij na “ZAPISZ SIĘ!” na górze strony, lub kliknij w przycisk poniżej:

Następnie masz 3 dni aby potwierdzić swój udział poprzez kupno odpowiedniej opaski uczestnika. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale udział w zawodach możliwy jest tylko i wyłącznie z niniejszą opaską. Możesz zakupić opaskę w jednym z 2 wariantów. “Część 1” lub “Część 2” to wersja służące jako “zaliczki”. “Całość” to zapłata za całą opaskę z góry. Wybierając wariant: “Część 1” lub “Część 2” musisz w odpowiednim terminie (zostanie podany) zakupić również brakującą część. Tylko posiadanie opaski w wariancie “Całość” lub obydwu wariantów “Część 1” i “Część 2” zapewnia udział w zawodach.

GALERIA Z “ZEROX TRACKDAY 2019 – TOR ŁÓDŹ”

PARTNERZY