ROZDZIAŁ 1 – JAKIE INFORMACJE PRZETWARZAMY I KTO JEST ICH ADMINISTRATOREM?

Podczas zakupu w naszym sklepie, w ramach procesu zakupu zbieramy podane przez Ciebie dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Administratorem zbieranych danych jest: AutoWitolin Grzegorz Szenk, NIP: 7010312779, ul. Witolińska 12, 04-185 Warszawa.

Podczas korzystania ze strony internetowej sklepu mogą być pobierane dodatkowe informacje, w szczególności: adres IP przypisany do komputera klienta lub zewnętrzny adres IP dostawcy Internetu, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki, czas dostępu, typ systemu operacyjnego.

W przypadku, gdy klient dokona subskrypcji biuletynu informacyjnego (Newsletter) na jego adres e-mail będziemy wysyłać wiadomości elektroniczne zawierające informacje handlowe o promocjach i nowych produktach dostępnych w sklepie internetowym.

 

ROZDZIAŁ 2 – ZGODA

W jaki sposób uzyskujemy Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

Przekazując nam swoje dane osobowe w celu zakończenia transakcji, weryfikacji karty kredytowej, złożenia zamówienia, zorganizowania wysyłki lub zwrotu, domyślnie wyrażasz zgodę i akceptujesz warunki pozyskiwania i wykorzystania Twoich danych tylko w tym konkretnym celu.

Jeśli poprosimy o Twoje dane osobowe w innym celu: np.w celach marketingowych, poprosimy Cię o bezpośrednią zgodę i w każdej chwili damy Ci możliwość odmowy.

Jak mogę anulować swoją zgodę?

Zgodę możesz anulować w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem kontakt@vteccup.pl

 

ROZDZIAŁ 3 – UDOSTĘPNIANIE

Ponadto, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa lub jeśli naruszasz nasze Warunki korzystania z usługi.

 

ROZDZIAŁ 4 – SKLEP

Nasz sklep internetowy jest powiązany z platformą WordPress. Zapewnia nam to platformę e-commerce online, która pozwala nam sprzedawać nasze produkty i usługi.

Twoje dane są przechowywane przez WordPress w bazie danych jak i również w ogólnej aplikacji WordPress. Są one przechowywane na bezpiecznym serwerze ze ścianą ogniową (firewall).

Płatność:

Jeśli wybierzesz bramkę płatności bezpośrednich do sfinalizowania zakupu, WordPress przechowa dane z Twojej karty kredytowej. Są one szyfrowane przez standardową ochronę danych w branży kart płatniczych (PCI-DSS). Twoje dane transakcji zakupu są przechowywane tylko w zakresie niezbędnym do zrealizowania transakcji zakupu. Po zakończeniu informacja o Twojej transakcji zostanie usunięta.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne ze standardami ustanowionymi przez PCI-DSS, zgodnie ze standardem PCI Security Standards Board, który jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa i MasterCard.

Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne zarządzanie danymi kart kredytowych dla sklepów i ich dostawców usług.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Warunkami usługi WordPress lub Oświadczeniem o prywatności.

 

ROZDZIAŁ 5 – USŁUGI OSÓB TRZECICH

Ogólnie mówiąc dostawcy zewnętrzni, z których usług korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać informacje wyłącznie w zakresie niezbędnym do umożliwienia wykonywania swoich świadczeń.

Jednak niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak: bramki płatności internetowych i inne podmioty przetwarzające transakcje płatnicze, mają własne zasady ochrony prywatności w odniesieniu do informacji, które są wymagane w celu zapewnienia transakcji związanych z zakupami.

W przypadku tych dostawców zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób będą wykorzystywali oni Twoje dane osobowe.

W szczególności pamiętaj, że niektórzy dostawcy mogą być zlokalizowani lub mieć placówki podlegające prawom innym niż w kraju w którym się Ty znajdujesz. Jeśli więc chcesz kontynuować transakcję, która obejmuje także usługi zewnętrznego dostawcy, musisz pamiętać,że Twoje dane mogą podlegać prawom regionu, w którym znajduje się usługodawca lub jego placówka.

Na przykład, jeśli jesteś w Kanadzie, a Twoja transakcja jest przetwarzana przez bramkę płatniczą w Stanach Zjednoczonych, twoje dane osobowe użyte do sfinalizowania transakcji mogą zostać ujawnione na mocy prawa Stanów Zjednoczonych, w tym ustawy Patriot Act.

Po opuszczeniu strony internetowej naszego sklepu lub przekierowaniu na inną stronę lub aplikację osoby trzeciej, nie jesteś już objęty niniejszą Polityką prywatności ani Warunkami korzystania z naszej witryny.

Linki:

Gdy klikniesz na link w naszym sklepie, możesz zostać automatycznie przekierowany z naszej strony na inną stronę internetową. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności innych stron internetowych i zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności.

 

ROZDZIAŁ 6 – BEZPIECZEŃSTWO

Aby chronić Twoje dane osobowe, podejmujemy wszelkie środki ostrożności i postępujemy zgodnie z najlepszymi standardami bezpieczeństwa, aby zapewnić, że Twoje dane nie zostaną utracone, niewłaściwie użyte, ujawnione czy przekazane osobom trzecim.

Jeśli podasz nam informacje o karcie kredytowej, informacje te są szyfrowane przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) i przechowywane z szyfrowaniem AES-256. Chociaż żadna metoda tranzakcji przez Internet lub pamięć elektroniczna nie jest w 100% bezpieczna, dokładamy wszelkich starań, przestrzegamy wymagań PCI-DSS i wdrażamy dodatkowe standardy bezpieczeństwa.

 

ROZDZIAŁ 7 – WIEK UŻYTKOWNIKA

Ograniczenie dostępu dla osób niepełnoletnich

Korzystając z tej witryny, deklarujesz, że jesteś pełnoletni w swoim miejscu zamieszkania i że wyraziłeś zgodę na na to, aby Twoi podopieczni korzystali z tej strony.

 

ROZDZIAŁ 8 – ZMIANY W NINIEJSZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej częste przeglądanie. Zmiany te zaczynają obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany, powiadomimy Cię, że zostały one zaktualizowane, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób i w jakich okolicznościach (jeśli w ogóle) je używamy i / lub ujawniamy.

Jeśli nasz sklep zostanie połączony z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać swoje produkty.

 

PYTANIA I DANE KONTAKTOWE

Jeśli chcesz uzyskać dostęp, poprawić lub usunąć swoje dane osobowe, wysłać uwagę lub otrzymać więcej informacji, skontaktuj się z Nami na: kontakt@vteccup.pl