[siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_Hero_Widget","widget_data":{"frames":[{"content":"<h1>WARUNKI US\\u0141UG<\\/h1>\\n<div id=\\"gtx-trans\\" style=\\"position: absolute; left: -67px; top: 37.8px;\\">\\n<div class=\\"gtx-trans-icon\\">\\u00a0<\\/div>\\n<\\/div>\\n","content_selected_editor":"tinymce","background":{"image":5605,"image_fallback":"","size":"full","image_type":"cover","opacity":100,"color":false,"url":"","new_window":false,"loop_background_videos":false,"background_video_opacity":100,"so_field_container_state":"open","videos":[]},"buttons":[]}],"controls":{"autoplay":true,"autoplay_hover":false,"speed":800,"timeout":8000,"nav_color_hex":"#FFFFFF","nav_style":"thin","nav_size":25,"nav_always_show_desktop":false,"nav_always_show_mobile":false,"swipe":true,"unmute":false,"unmute_position":"top_right","background_video_mobile":false,"so_field_container_state":"open"},"layout":{"desktop":{"height":"250px","height_unit":"px","padding":"50px","padding_unit":"px","extra_top_padding":"30px","extra_top_padding_unit":"px","padding_sides":"20px","padding_sides_unit":"px","width":"1280px","width_unit":"px","so_field_container_state":"open"},"mobile":{"height_responsive":"300px","height_responsive_unit":"px","padding":false,"padding_unit":"px","extra_top_padding":false,"extra_top_padding_unit":"px","padding_sides":false,"padding_sides_unit":"px","so_field_container_state":"open"},"vertically_align":false,"so_field_container_state":"open"},"design":{"heading_font":"","heading_color":"#FFFFFF","heading_size":"65px","heading_size_unit":"px","fittext":true,"fittext_compressor":0.89000000000000001332267629550187848508358001708984375,"heading_shadow":50,"text_color":"#F6F6F6","text_size":"16px","text_size_unit":"px","text_font":"","text_shadow":25,"link_color":false,"link_color_hover":false,"so_field_container_state":"open"},"_sow_form_id":"4764079395e341805bd14a145056465","_sow_form_timestamp":"1643134706403"}}”]

INFORMACJE OGÓLNE

Ta strona internetowa jest obsługiwana przez AutoWitolin Grzegorz Szenk, NIP: 7010312779, ul. Witolińska 12, 04-185 Warszawa oraz przez Zeromedia Mateusz Jarzombek, NIP: 6391985083, ul. Rudzka 8, 47-440 Górki Śląskie. Na stronie internetowej terminy “my”, “nas” i “nasz” odnoszą się do AutoWitolin Grzegorz Szenk oraz Zeromedia Mateusz Jarzombek. Zajmujemy się tą witryną, w tym wszystkimi informacjami, narzędziami i usługami dostępnymi dla użytkownika na tej stronie. Korzystanie ze Sklepu Internetowego, w tym dokonywanie zakupów jest dobrowolne Użytkownik akceptuje wszystkie warunków, zasady i politykę prywatności sklepu.

Odwiedzający naszą stronę i / lub kupujący akceptują następujące warunki i zasady (“Warunki korzystania z usługi”, “Regulamin” i Politykę Prywatności), w tym wszystkie dodatkowe warunki i zasady, wymieniony w niniejszym dokumencie i / lub dostępny za pośrednictwem hiperłączy. Niniejsze Warunki korzystania z usługi mają zastosowanie do wszystkich użytkowników witryny, w tym bez ograniczeń do użytkowników przeglądarek, dostawców, klientów, sprzedawców i / lub współtwórców treści.

Przeczytaj uważnie niniejsze Warunki świadczenia usług przed uzyskaniem dostępu i korzystaniem z naszej witryny. Uzyskując dostęp do dowolnej części witryny lub korzystając z niej, akceptujesz Warunki korzystania z usługi. Jeśli nie zgadzasz się ze wszystkimi warunkami tej umowy, nie powinieneś uzyskiwać dostępu do strony internetowej ani korzystać z żadnej z usług. Jeśli Warunki świadczenia usług są uważane za ofertę, akceptacja jest wyraźnie ograniczona do niniejszych Warunków świadczenia usług.

Każda nowa funkcja lub narzędzie dodane do bieżącego sklepu również podlega warunkom świadczenia usług. Możesz przejrzeć zaktualizowaną wersję Warunków korzystania z usługi w dowolnym momencie na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, zmiany lub zamiany dowolnej części Warunków korzystania z usługi, publikując aktualizacje i / lub zmiany na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie tej strony w celu weryfikacji zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do strony internetowej po opublikowaniu każdej zmiany oznacza akceptację takich zmian.

Nasz sklep jest powiązany z WordPress. Zapewnia nam platformę e-commerce online, która pozwala nam sprzedawać nasze produkty i usługi.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i eprzelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

ROZDZIAŁ 1 – REGULAMIN USŁUG INTERNETOWYCH

Korzystając z tej witryny, deklarujesz, że jesteś pełnoletni w swoim miejscu zamieszkania lub wyraziłeś zgodę osobom nieletnim do korzystania z tej strony.

Nie wolno używać naszych produktów w nielegalnym celu. Nie możesz także, naruszyć żadnych innych przepisów (w tym między innymi praw autorskich).

Nie wolno przesyłać wirusów.

Nieprzestrzeganie lub naruszenie któregokolwiek z tych warunków spowoduje natychmiastowe zaprzestanie świadczenia usług.

ROZDZIAŁ 2 – OGÓLNE WARUNKI

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usług jakiejkolwiek osobie, z dowolnego powodu i w dowolnym momencie.

Użytkownik wyraża zgodę, że niektóre treści (bez informacji o twojej karcie kredytowej) mogą być przesyłane bez szyfrowania a) transmisja przez różne sieci; oraz (b) zmiany w celu dostosowania do wymagań technicznych związanych z łączeniem sieci lub urządzeń. Informacje o karcie kredytowej są zawsze szyfrowane.

Użytkownik zgadza się nie powielać, kopiować, sprzedawać, odsprzedawać ani wykorzystywać żadnej części usługi, usługi lub dostępu do usługi ani żadnego kontaktu w witrynie internetowej, za pośrednictwem której świadczona jest usługa, bez wyraźnej zgody na piśmie z naszej strony.

Tytuły użyte w niniejszej umowie są zawarte tylko dla udogodnienia i nie ograniczają ani nie wpływają na te warunki.

ROZDZIAŁ 3 – POPRAWNOŚĆ, CZAS TRWANIA I AKTUALNE INFORMACJE

Nie ponosimy odpowiedzialności za to, czy informacje dostępne na tej stronie nie są dokładne, pełne i aktualne. Materiał na tej stronie internetowej jest przeznaczony wyłącznie do celów informacyjnych i nie należy go wykorzystywać jako jedynej podstawy do podejmowania decyzji bez uprzedniej zapoznania z dokładniejszymi i aktualnymi informacjami.

Ta strona internetowa może zawierać nieaktualne informacje. Informacje te są niekoniecznie aktualne i są dostępne wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zawartości tej strony w dowolnym momencie. Nie mamy obowiązku aktualizowania informacji na naszej stronie internetowej. Użytkownik jest świadomy tych zmian na naszej stronie.

ROZDZIAŁ 4 – MODYFIKACJE USŁUG I CEN

Ceny naszych produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania lub zaprzestania świadczenia usługi (lub jakiejkolwiek jej części) bez uprzedzenia i w dowolnym czasie.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek modyfikacje, zmiany cen, zawieszenie lub przerwę w świadczeniu usługi wobec Ciebie i osób trzecich.

ROZDZIAŁ 5 – PRODUKTY LUB USŁUGI (JEŻELI DOTYCZY)

Niektóre produkty lub usługi mogą być dostępne wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej. Te produkty lub usługi mogą mieć ograniczone ilości i podlegać zwrotowi lub wymianie, zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Staraliśmy się odzwierciedlić kolory produktów w sklepie, z największą możliwą dokładnością. Nie możemy jednak zagwarantować, że monitor Twojego komputera wyświetli je identycznie.

Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia sprzedaży naszych produktów lub usług dowolnej osobie, czy też regionowi geograficznemu. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości oferowanych produktów lub usług. Wszystkie opisy i ceny produktów mogą w każdej chwili ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia. W każdej chwili zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania sprzedaży jakiegokolwiek produktu. Oferta produktu lub usługi na tej stronie jest nieważna tam, gdzie jest zabroniona.

Nie dajemy gwarancji, że jakość produktów, usług, informacji lub innych materiałów zakupionych lub uzyskanych na stronie spełni Twoje oczekiwania lub że wszelkie błędy w serwisie zostaną naprawione.

ROZDZIAŁ 6 – METODY PŁATNOŚCI

W ostatnim etapie zamówienia, do dyspozycji oddane zostają cztery metody płatności:

  • Przelew tradycyjny – manualny przelew na konto. Dane do przelewu wyświetlane są po finalizacji zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu środków na koncie docelowym
  • BLIK (Dotpay) – szybkie płatności kodem BLIK, obsługiwane za pośrednictwem Dotpay.
  • Dotpay (Szybkie płatności) – szybki przelew wypełniony automatycznieObsługa płatności internetowych odbywa się za pośrednictwem Dotpay.

ROZDZIAŁ 7 – DOSTAWA TOWARÓW

Zamówione przedmioty zostaną wydane do rąk własnych podczas najbliższych zawodów pucharu VTEC CUP POLAND. W szczególnych przypadkach możliwa jest również wysyłka na wskazany adres, wtedy zostaniesz poproszony o opłacenie kosztów wysyłki. Okres oczekiwania na przesyłkę wynosi 2-5 dni roboczych.

ROZDZIAŁ 8 – ZWROTY

KARTY ZAWODNIKA:

Rezygnacja z zakupu Karty Zawodnika VTEC CUP POLAND może nastąpić bez podania przyczyny do dnia 21.03.2020, a więc na dwa tygodnie przed planowaną pierwszą rundą pucharową. Przysługuje wtedy zwrot 100% poniesionych kosztów, pod warunkiem zwrotu bluzy VTEC CUP POLAND w stanie nieużywanym i nienaruszonym. W przypadku zwrotu po tym terminie, przysługuje zwrot w wysokości 50% poniesionych kosztów. W przypadku zwrotu bluzy noszącej ślady użytkowania, lub zniszczonej, przysługuje zwrot 25% poniesionych kosztów.

Karty zakupione od dnia 07.03.2020 przez cały czas trwania sezonu mogą zostać zwrócone do dwóch tygodni od zakupu bez podania przyczyny, pod warunkiem zwrotu bluzy VTEC CUP POLAND w stanie nieużywanym i nienaruszonym. W przypadku zwrotu po tym terminie, przysługuje zwrot w wysokości 50% poniesionych kosztów. W przypadku zwrotu bluzy noszącej ślady użytkowania, lub zniszczonej, przysługuje zwrot 25% poniesionych kosztów.

KUPONY UPRAWNIAJĄCE DO UDZIAŁU W RUNDZIE:

Zwrot opłaty wpisowej (opłaty za „kupon”) za daną rundę nastąpi w przypadku kiedy:

  • impreza została odwołana z winy organizatora;
  • zgłoszenie zostało opłacone, ale nie zostało przyjęte;
  • zawodnik zrezygnował z udziału bez podania przyczyny do dwóch tygodni od zakupu „kuponu”, lub w późniejszym okresie w uzasadnionym przypadku;
  • na dwa tygodnie przed daną rundą, przy czym zwrot pełnej kwoty możliwy jest tylko w przypadku znalezienia zawodnika zastępczego;

PRZEDMIOTY FIZYCZNE:

Każdy zakupiony przedmiot fizyczny można zwrócić bez podania przyczyny, w stanie nienaruszonym do dwóch tygodni od daty odbioru. Zostanie wtedy zwrócona pełna kwota zakupu.

ZWROT (JEŚLI DOTYCZY)
Jeśli chcesz zrezygnować z zakupionego przedmiotu, napisz do Nas przez formularz kontaktowy, emaila (kontakt@vteccup.pl) lub w wiadomości na Facebooku. Sprawdzimy warunki zwrotu i w przypadku jego zatwierdzenia przelejemy odpowiednią kwotę na Twoje konto lub dokonamy zwrotu w pierwotnej formie płatności, w najkrótszym prawnie ustalonym terminie.

WYSYŁKA ZWROTU
Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, żadna wysyłka towaru nie jest konieczna. Jeśli jednak skorzystałeś z warunkowej możliwości otrzymania towaru metodą wysyłkową, należy odesłać przedmioty na adres jednego z organizatorów. Zwrot środków zostanie dokonany dopiero po ocenie stanu fizycznego zwróconego przedmiotu.

ROZDZIAŁ 9 – REKLAMACJE

Reklamacja dotyczy wyłącznie przedmiotów fizycznych (gadżety VTEC CUP POLAND).

W przypadku otrzymania wadliwego przedmiotu, prosimy o zgłoszenie tego faktu na adres kontakt@vteccup.pl. Do zgłoszenia prosimy dołączyć opis sytuacji i uszkodzeń oraz dokładne zdjęcia uszkodzenia. Reklamacja zostanie rozpatrzona do dwóch tygodni.

Jeśli reklamacja zostanie uznana, otrzymasz nowy przedmiot bez żadnych dodatkowych kosztów.

ROZDZIAŁ 10 – POPRAWNOŚĆ I INFORMACJE O KONCIE

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zamówienia złożonego u nas. Możemy ograniczyć lub anulować zakupione ilości towaru na daną osobę lub gospodarstwo domowe. Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone przez to samo konto klienta, tę samą kartę kredytową i / lub zamówienia, które używają tego samego rachunku bankowego i / lub adresu wysyłki.

W przypadku dokonania zmian lub anulowania zamówienia, skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail i / lub adresu i numeru telefonu podanego w zamówieniu. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zaprzestania wysyłki zamówień, które naszym zdaniem są składane przez dealerów, odsprzedawców lub dystrybutorów.

Użytkownik wyraża zgodę na dostarczanie aktualnych, pełnych i dokładnych informacji o zakupie i rachunku używanym do wszystkich zakupów dokonanych w naszym sklepie. Użytkownik wyraża zgodę na szybkie aktualizowanie swojego konta i innych informacji, w tym adresu e-mail i numerów kart kredytowych oraz terminów płatności, w celu dokończenia transakcji i możliwości kontaktu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów.

ROZDZIAŁ 11 – NARZĘDZIA

Zapewniamy dostęp do narzędzi osób trzecich, nad którymi nie sprawujemy kontroli. Nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności wynikającej z korzystania przez Ciebie z tych narzędzi.

Wszelkie korzystanie z opcjonalnych narzędzi oferowanych przez witrynę odbywa się na własne ryzyko. Upewnij się, że zapoznałeś się i akceptujesz warunki, na jakich te narzędzia są dostarczane przez zewnętrznych dostawców.

Możliwe że w przyszłości zaoferujemy Ci nowe usługi i / lub funkcje za pośrednictwem naszej strony internetowej (w tym wprowadzenie nowych narzędzi i zasobów). Te nowe funkcje i / lub usługi będą podlegać niniejszym Warunkom świadczenia usług.

ROZDZIAŁ 12 – LINKI OSÓB TRZECICH

Niektóre treści, produkty i usługi dostępne za pośrednictwem naszej strony mogą zawierać materiały osób trzecich.

Łącza witryny mogą kierować użytkownika do witryn osób trzecich, które nie są z nami powiązane. Nie ponosimy odpowiedzialności za materiały, produkty, usługi i treści osób trzecich i i powiązanych z nimi stron internetowych.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z nabyciem lub użytkowaniem towarów, usług, zasobów, treści lub jakiejkolwiek innej transakcji dokonanej na stronach osób trzecich. Przeczytaj uważnie regulamin i upewnij się, że go rozumiesz zanim rozpoczniesz transakcję.

ROZDZIAŁ 13 – KOMENTARZE UŻYTKOWNIKA

Jeśli na naszą prośbę wyślesz określone propozycje (na przykład udziału w konkursach) lub prześlesz nam swoje kreatywne pomysły, sugestie, propozycje lub inne materiały, online, e-mailem, pocztą lub w inny sposób komentarz), zgadzasz się, że możemy je, w dowolnym czasie i bez ograniczeń, edytować, kopiować, publikować, rozpowszechniać, tłumaczyć. Nie mamy i nie będziemy mieć obowiązku (1) utrzymywać komentarzy w sposób poufny; (2) wypłacić Ci odszkodowania za uwagi; lub (3) odpowiedzi na komentarze.

Możemy kontrolować, edytować lub usuwać treści, które uważamy za nielegalne, obraźliwe, zastraszające, oszczercze, zniesławiające, pornograficzne, nieprzyzwoite,budzące zastrzeżenia lub naruszające prawa własności intelektualnej lub Warunki świadczenia usług. Zobowiązujesz się, że Twoje komentarze nie będą naruszać praw osób trzecich, w tym praw autorskich, znaków towarowych, prywatności lub innych praw osobistych lub własności. Potwierdzasz również, że Twoje komentarze nie zawierają zniesławiających lub nielegalnych, obraźliwych lub nieprzyzwoitych materiałów, nie zawierają wirusów komputerowych lub innego złośliwego oprogramowania, które może w jakikolwiek sposób wpłynąć na działanie serwisu lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej.

Nie możesz używać fałszywego adresu e-mail, używać innej tożsamości, która nie jest zgodna z prawem, ani oszukiwać stron trzecich lub nas co do pochodzenia Twoich komentarzy. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje komentarze i zamiary. Nie ponosimy odpowiedzialności i nie przyjmujemy żadnych zobowiązań w odniesieniu do komentarzy zamieszczonych przez Ciebie lub jakąkolwiek stronę trzecią.

ROZDZIAŁ 14 – DANE OSOBOWE

Podanie danych osobowych za pośrednictwem naszej witryny podlega naszej Polityce prywatności. (Pozycja “Polityka Prywatności” w menu dolnym)

ROZDZIAŁ 15 – BŁĘDY, NIEŚCISŁOŚCI I POMINIĘCIA

Od czasu do czasu na naszej stronie internetowej lub w serwisie mogą pojawiać się informacje zawierające błędy typograficzne, niedokładności lub pominięcia, które mogą być związane z opisami produktów, cenami, promocjami, ofertami, kosztami wysyłki produktu i dostępnością. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów, niedokładności lub pominięć oraz do zmiany lub aktualizacji informacji lub anulowania zamówień, jeśli jakiekolwiek informacje na temat usługi lub informacje na powiązanych stronach internetowych są niedokładne. Zmiany możemy dokonać w dowolnym momencie bez powiadomienia (nawet po wysłaniu zamówienia).

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za aktualizowanie, poprawianie lub wyjaśnianie informacji na temat usługi lub innej powiązanej strony internetowej, w tym informacji o cenach, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo. Nie wolno pobierać żadnej specyfikacji ani daty aktualizacji w odniesieniu do usługi, czy powiązanej strony internetowej w celu wskazania, że informacje dotyczące usługi lub powiązanych witryn zostały zmodyfikowane lub zaktualizowane.

ROZDZIAŁ 16 – ZAKAZ UŻYCIA

Oprócz zakazów ustanowionych w warunkach korzystania z usługi, zabrania się również korzystanie z witryny lub jej treści:

(a) w jakimkolwiek nielegalnym celu; (b) aby prosić innych o wykonywanie bezprawnych działań lub uczestnictwie w nich; (c) w celu naruszania wszelkich przepisów, zasad, przepisów międzynarodowych lub lokalnych zarządzeń; (d) w celu naruszania prawa własności intelektualnej naszej lub osoby trzeciej; (e) nękania, wykorzystywania, obrażania, krzywdzenie, zniesławiania, oczerniania, zastraszania lub dyskryminowania ze względu na płeć, orientację seksualną, religię, pochodzenie etniczne, rasę, wiek, narodowość lub niepełnosprawność; (f) przedstawiania fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji; (g) w celu przesyłania lub przesyłania wirusów lub innego rodzaju złośliwego kodu, który jest lub może być używany w jakikolwiek sposób, który mógłby zagrozić funkcjonalności lub funkcjonowaniu usługi lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej, innych witryn lub Internetu; (h) zbierać lub śledzić dane osobowe innych osób; (i) generowania spamu, phishingu, pharm, pretext, spider, crawl lub scrape; (j) w jakimkolwiek nieprzyzwoitym lub niemoralnym celu; lub (k) zakłócać lub ominąć elementy bezpieczeństwa usługi lub jakiejkolwiek strony internetowej powiązanej z innymi stronami lub Internetem. Zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia korzystania z usługi lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej z powodu naruszenia w/w warunki.

ROZDZIAŁ 17 – WYŁĄCZENIE GWARANCJI; OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Nie gwarantujemy, że korzystanie z naszych usług będzie nieprzerwane,terminowe, bezpieczne i wolne od błędów.

Nie gwarantujemy, że korzystanie z usługi jest dokładne lub wiarygodne.

Zgadzasz się na to, że możemy usunąć wybraną usługę na czas nieokreślony lub anulować usługę w dowolnym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Użytkownik zgadza się, że korzystanie z usługi odbywa się na jego własne ryzyko. Usługa i wszystkie produkty (z wyjątkiem przypadków przez nas)wyraźnie określonych) są dostarczane “tak jak są “, bez jakiejkolwiek gwarancji lub jakichkolwiek warunków lub domniemanych warunków marketingowych, jakości rynkowej, przydatność do określonego celu, trwałości i nienaruszalności.

W żadnym wypadku Zeromedia Mateusz Jarzombek oraz AutoWitolin Grzegorz Szenk, nasi dyrektorzy, pracownicy, partnerzy, agenci, kontrahenci, dostawcy, usługodawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, roszczenia bezpośrednie lub pośrednie, utratę korzyści, utratę dochodów, utratę oszczędności, utratę danych, koszty wymiany lub podobne szkody, niezależnie od tego, czy wynikają one z umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), odpowiedzialności za korzystanie z usług lub produktów zakupionych za pośrednictwem usługi lub z jakiegokolwiek innego roszczenia związanego w jakikolwiek sposób z korzystaniem z usługi lub dowolnego produktu, w tym, ale nie wyłącznie, z błędem lub pominięciem jakiejkolwiek treści, lub wszelkie straty lub szkody wszelkiego rodzaju poniesione w wyniku korzystania z usługi lub za wszelkie treści (lub produkty) opublikowane, przesłane lub udostępnione za pośrednictwem usługi. W krajach lub regionach, które nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody następcze lub przypadkowe, nasza odpowiedzialność będzie ograniczona do maksymalnego zakresu dozwolonego przez prawo.

ROZDZIAŁ 18 – ZWOLNIENIE Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

Użytkownik zobowiązuje się do zwolnienia z odpowiedzialności, obrony i zabezpieczenia firmy Zeromedia Mateusz Jarzombek oraz podmiotów zależnych, stowarzyszonych, partnerów, urzędników, dyrektorów, agentów, wykonawców, koncesjonariuszy, usługodawców, podwykonawców, dostawców, stażystów i pracowników, zwolnienia z wszelkich roszczeń lub żądań, w tym uzasadnionych honorariów prawników, złożonych przez osoby trzecie z powodu lub w wyniku naruszenia warunków świadczenia usług lub dokumentów, które zawierają punkt odniesienia, lub naruszenia jakiegokolwiek prawa lub praw osoby trzeciej.

ROZDZIAŁ 19 – PODZIAŁ ODPOWIEDZIALNOŚCI

W przypadku, gdy jakiekolwiek postanowienie niniejszych warunków świadczenia usług zostanie uznane za niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, takie postanowienie będzie skuteczne w maksymalnym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo, a część nie wyegzekwowana będzie uważana za odrębną od tych warunków. Wspomniane ustalenie nie wpływa na ważność stosowania pozostałych postanowień.

ROZDZIAŁ 20 – WYPOWIEDZENIE

Warunki świadczenia usług obowiązują, do momentu ich rozwiązaniu przez którejkolwiek ze stron. W każdej chwili możesz wypowiedzieć niniejsze warunki korzystania z usługi, powiadamiając nas, że nie chcesz już korzystać z naszych usług lub z naszej witryny.

Jeśli nie przestrzegasz warunków lub postanowień niniejszych Warunków świadczenia usług, możemy również wypowiedzieć niniejszą umowę w dowolnym momencie bez powiadomienia. Będziesz odpowiedzialny za wszystkie należne kwoty do upływu terminu usługi. Możemy Ci odmówić dostępu do naszych usług (lub dowolnej ich części).

ROZDZIAŁ 21 – UMOWA

Niniejsze warunki korzystania z usługi oraz zasady i opublikowane przez nas na tej stronie w odniesieniu do usługi stanowią całość porozumienia pomiędzy użytkownikiem a nami, regulują korzystanie z usługi i zastępują wszelkie wcześniejsze umowy, komunikaty i propozycje ustne lub pisemne, pomiędzy Tobą a nami (w tym także poprzednia wersja warunków korzystania z usługi).

ROZDZIAŁ 22 – PRZEPISY PRAWA

Niniejsze warunki świadczenia usług i każda odrębna umowa, w ramach której świadczymy Ci usługi, będą podlegały i będą interpretowane zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce.

ROZDZIAŁ 23 – ZMIANY W WARUNKACH

W każdej chwili możesz sprawdzić najnowszą wersję Warunków korzystania z usługi na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, modyfikacji lub zmiany dowolnej części niniejszych warunków korzystania z usługi, publikując aktualizacje i zmiany na naszej stronie internetowej. Zobowiązujesz się okresowo sprawdzać naszą stronę internetową w celu weryfikacji zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do naszej witryny lub usługi po opublikowaniu jakiejkolwiek zmiany niniejszych warunków świadczenia usług oznacza akceptację takich zmian.

ROZDZIAŁ 24 – INFORMACJE KONTAKTOWE

Pytania dotyczące regulaminu należy przesyłać na adres kontakt@vteccup.pl. Pełne dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.